Pradžia Nuorodos Skambėki, žodi! Vaikams Jaunimui Mūsų Žingsnių vedamieji

Skambėki, žodi! - Apmąstymai iš Vilniaus
Tinklapis pradėtas 2009.12.23

Kreipkitės į mus

 

Jeigu turite parašę straipsnelį religine tema, kurį tinklapyje norite patalpinti, pasiųskite savo rašinį  Nijolei Kersnauskaitei: nijole@skambekizodi.org. Tinkamus straipsnelius talpinsime tinklapio skyrelyje: Skaitytojai rašo. Jeigu radote straipsnį internete, kuris jums ypatingai patiko, nuorodą į straipsnelį ir jo santrauką taip pat siųskite Nijolei. Nuorodas talpinsime Nuorodos puslapyje.

Jeigu turite asmeniškų klausimų ir norite pasikonsultuoti su kun. Gediminu Kijausku, ar norite padiskutuoti tinklapio straipsnius, rašykite tiesiai jam: gediminas@skambekizodi.org, nurodydami, ar atsakymas turi būti privatus ar viešas. Jūsų viešus klausimus ir kunigo atsakymus talpinsime skyrelyje: Skaitytojai klausia, Į privačius klausimus kunigas Gediminas atsakys tiesioginiai jums ir į tinklapį nedėsime.

Jeigu turite patarimų apie tinklapį, prašymų naujiems skyreliams, ar radote tinklapyje klaidų, rašykite tinklapio administratorei Amandai Muliolienei: amanda@skambekizodi.org.

 


„Skambėki, žodi!“, "Sutelk mus, Viešpatie!" ir "Kristaus Žiburėliai" - Interneto religinės minties leidinėliai.
 Redaguoja: kun. Gediminas Kijauskas, S.J. – Vilnius, Lietuva  ir  Nijolė Kersnauskaitė, Cleveland, Ohio JAV.  Tinklapio administratorė: Amanda Muliolienė